Kristen Stewart w obsadzie dramatu HBO Irma Vep

}

Data: 17 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Kristen Stewart dołączyła do obsady miniserialu HBO Irma Vep, którego fabuła opiera się na kultowym filmie Oliviera Assayasa o tym samym tytule z 1996 roku.

Stewart nie otrzymała jednak głównej roli. Aktorka wcieli się w postać, która zaledwie kilkukrotnie pojawi się na ekranie. Pierwsze skrzypce grać będzie Alicia Vikander.

Serial obecnie jest na etapie produkcji. Zdjęcia kręcone są w Paryżu. Za scenariusz i reżyserię produkcji odpowiada twórca oryginalnego filmu – Assayas. W obsadzie oprócz wyżej wspomnianych znajdują się także Adria Arjona, Carrie Brownstein, Jerrod Carmichael, Fala Chen, Devon Ross, Byron Bowers i Tom Sturridge.

Fabuła serialu Irma Vep skupi się wokół amerykańskiej gwiazdy filmowej Miry, która rozczarowana swoją dotychczasową karierą i załamana po niedawnym rozstaniu, przenosi się do Francji, aby tam zagrać tytułową rolę w remake’u klasycznego francuskiego horroru z epoki kina niemego Les Vampires Louisa Feuilladea. Na miejscu odkrywa, że na planie panuje totalny chaos, a z czasem zaczyna zmagać się z problemami natury psychicznej, gdy ona i postać, którą odgrywa zaczynają się niebezpiecznie łączyć ze sobą.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Słodkie kłamstewka wracają ze swoim spin-offem. Mamy pierwsze zdjęcia!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.