Kowalscy kontra Kowalscy wiosną w Polsacie

}

Data: 28 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

W wiosennej ramówce Polsatu pojawi się nowy serial komediowy Kowalscy kontra Kowalscy. Jak zapewniają twórcy to przewrotna komedia, która w tych trudnych czasach zapewni jak ogromną dawkę dobrego humoru.

Będzie to opowieść o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko jedno z najpopularniejszych nazwisk w Polsce, a dzieli prawie wszystko. Kiedy jednak dowiadują się, iż 17 lat temu w szpitalu doszło do zamiany dzieci, życie obojga rodzin wywróci się do góry nogami co będzie owocowało w mnóstwo przezabawnych sytuacji.

Serial posiada znakomitą obsadę aktorską, w skład której wchodzą Piotr Adamczyk, Mariera Żukowska, Wojtek Mecwaldowski, Katarzyna Kwiatkowska, Paweł Wawrzecki, Jakub Zdrójkowski, Patryk Cebulski, Wiktoria Gąsiewska i Matryna Solska.

000b1leof2yrxgen c122 f4

Pierwszy sezon serialu liczy 20 odcinków. Jego premiera już w marcu na antenie Polsatu.

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  Nocna msza – plakat promujący nową produkcję Flanagana

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.