Kowalscy kontra Kowalscy – sezon 2. już w marcu!

}

Data: 7 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Kowalscy kontra Kowalscy to komediowy serial Polsatu, który skradł serca widzów. Wiosną ubiegłego roku przygody dwóch skrajnie różnych rodzin o tym samym popularnym nazwisku śledziło średnio 1,5 mln widzów. Już w marcu na antenie stacji zadebiutuje drugi sezon tej produkcji.

Stacja udostępniła pierwszy zwiastun drugiej serii. Możecie zobaczyć go poniżej.

Kowalscy kontra Kowalscy opowiada o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko popularne nazwisko, a praktycznie dzieli wszystko – od wykształcenia, statusu społecznego i finansowego, po styl życia. Siedemnaście lat temu w szpitalu doszło do pomyłki, w skutek której w rodzinie bogaczy wychowywał się syn ubogich Kowalskich i na odwrót – do biednych trafiło dziecko bogatych. Gdy prawda wyszła na jaw, ponownie doszło do zamiany, co zaowocowało mnóstwem przezabawnych sytuacji dla obu rodzin.

Zdjęcia do drugiego sezonu realizowane były latem ubiegłego roku. Premiera 5 marca. Emisja serialu w sobotę po godzinie 20:00. Powracają Piotr Adamczyk, Wojciech Mecwaldowski, Marieta Żukowska, Katarzyna Kwiatkowska, Paweł Wawrzecki i gwiazdy młodego pokolenia: Wiktoria Gąsiewska, Jakub Zdrójkowski, Patryk Cebulski i Martyna Solska. Do głównej obsady dołączył Jerzy Bończak.

Źródło: Wirtualne Media

ZOBACZ TEŻ  Kowalscy kontra Kowalscy hitem Polsatu. Stacja zezwoliła na 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.