Koszmar minionego lata powraca! Amazon podaje datę premiery serialu

}

Data: 12 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Amazon zrealizował serialową wersję hitowej serii filmowej Koszmar minionego lata, która rozpoczęła się pod koniec lat 90. ubiegłego wieku.

Serial I Know What You Did Last Summer składa się z ośmiu odcinków. 15 października na platformie Amazon Prime Video zadebiutują pierwsze cztery. Potem po jednym w każdy kolejny piątek, aż do emocjonującego finału – 12 listopada.

Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z produkcji.

idls s1 madison iseman ezekiel goodman
fot. amazon
idls s1 madison iseman
fot. amazon
idls s1 brianne tju madison iseman 2
fot. amazon
idls s1 ashley moore
fot. amazon

Producentem serialu jest James Wan, mistrz współczesnego horroru. W obsadzie znajdują się Madison Iseman, Brianne Tju, Ezekiel Goodman, Ashley Moore, Sebastian Amoruso, Fiona Rene, Cassie Beck, Brooke Bloom, Sonya Balmores i Bill Heck. Za reżyserię pilota odpowiada Craig Macneill.

Oficjalny opis fabuły serialu:

Rok po śmiertelnym wypadku samochodowym, który grupa nastolatków spowodowała w noc ukończenia szkoły, zaczyna atakować ich brutalny morderca. Próbują dojść do tego kto ich ściga i dlaczego. Ich śledztwo odkryje ciemną stronę pozornie idyllicznego miasteczka oraz ich samych. Każdy z nich coś ukrywa, a odkrycie tajemnicy może przynieść śmiertelne skutki.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Doctor Who sezon 12. - podano datę premiery! Jest także nowy zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.