Koszmar minionego lata – Amazon prezentuje pełną zapowiedź slashera

24 września 2021 | Newsy

Platforma Amazon Prime Video prezentuje pełną zapowiedź swojego nowego serialu opartego na kultowej serii, którą zapoczątkował film Koszmar minionego lata. Produkcja nosi tytuł I Know What You Did Last Summer.

Rok po śmiertelnym wypadku samochodowym, który grupa nastolatków spowodowała w noc ukończenia szkoły, zaczyna atakować ich brutalny morderca. Próbują dojść do tego kto ich ściga i dlaczego. Ich śledztwo odkryje ciemną stronę pozornie idyllicznego miasteczka oraz ich samych. Każdy z nich coś ukrywa, a odkrycie tajemnicy może przynieść śmiertelne skutki.

Za serial odpowiada Sara Goodman. W obsadzie znajdują się Madison Iseman, Bill Heck, Brianne Tju, Ezekiel Goodman, Ashley Moore, Sebastian Amoruso, Fiona Rene, Cassie Beck i Brooke Bloom.

Premiera serialu już 15 października 2021 roku. I Know What You Did Last Summer jest koprodukcją Amazon Studios i Sony Pictures Television. Produkcja składa się z ośmiu odcinków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [24.01.2018]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram