Kosmici ukrywają się w FOX Comedy! Poznajcie Resident Alien!

}

Data: 18 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Wczoraj na antenie FOX premierę miał serial Resident Alien. Ta historia kosmity szukającego schronienia na Ziemi powstała na podstawie komiksu o tym samym tytule stworzonego przez Petera Hogana i Steve’a Parkhouse’a. W rolę tytułowego bohatera wciela się Alan Tudyk.

Kosmiczny rozbitek imieniem Harry przyjmuje tożsamość lekarza z małego miasteczka w stanie Kolorado. Przybysz ma misję zniszczenia życia na Ziemi, ale bez statku nie może wrócić na swoją planetę. Niecne zamiary Harry’ego stają pod znakiem zapytania, kiedy orientuje się, że jeden z mieszkańców, dziewięcioletni chłopiec, odkrywa jego prawdziwe oblicze. Poznając ludzi, przybysz zaczyna mieć dylemat moralny, co do swojej tajnej misji na Ziemi.

image processing20210416 8925 14y4vg6
fot. syfy media

O wcieleniu się w rolę przybysza z kosmosu w jednym z wywiadów opowiedział Alan Tudyk:

Scenariusz od razu mi się spodobał. Na początku serialu jest taka scena, w której kosmita uczy się mówić jak człowiek i ogląda serial ,Prawo i porządek, i robi wszystko na opak… to zachowanie od razu było dla mnie bardzo ekscytujące, ponieważ wiedziałem, że będzie on musiał nauczyć się wszystkiego od zera.

W serialu występują Alan Tudyk jako Dr. Harry Vanderspeigle/Kosmita, Sara Tomko jako Asta Twelvetrees, Corey Reynolds jako szeryf Mike Thompson, Alice Wetterlund jako D’arcy Bloom, Levi Fiehler jako Ben Hawthorne oraz Judah Prehn jako Max Hawthorne.

Nowe odcinki serialu Resident Alien co sobotę o 21:00 i 21:55 na FOX Comedy.

Źródło: informacja prasowa za FOX

ZOBACZ TEŻ  The First – sezon 2. nie powstanie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.