Korporacja Umbrella zamierza zmienić świat – zwiastun serialu Resident Evil!

}

Data: 7 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix udostępnił pełny zwiastun nowego serialu na podstawie serii horrorów Resident Evil opowiadających o śmiercionośnym wirusie T.

Akcja serialu rozgrywa się w roku 2036. To 14 lat po tym, jak śmiertelny wirus T spowodował globalną apokalipsę zmieniając ludzi i zwierzęta w krwawe monstra. W tym nieprzyjaznym świecie żyje Jade Wesker, córka Alberta Weskera, nikczemnego szefa Umbrella Corporation, którą prześladuje jej przeszłość z New Racoon City, mrożące krew w żyłach związki jej ojca z Umbrellą oraz to co stało się z jej siostrą Billie.

Resident Evil jak zapowiadają twórcy rozgrywać będzie się w dwóch różnych liniach czasowych. Dowiemy się więc prawdopodobnie co działo się z Jade i Billie przed apokalipsą.

Zupełnie nowa seria prezentować ma to co najlepsze w Resident Evil – wredne bohaterki, szalone stworzenia – nowe i znajome, walkę o przetrwanie i tajemnicę do rozwiązania. Znana fabuła rozszerzona została o nowe wątki. Jak zapowiadają twórcy spodziewać możemy się mrożącego krew w żyłach horroru i pełnego akcji spektaklu.

Premiera serialu Resident Evil już 14 lipca. Pierwszy sezon składa się z 8. odcinków.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things - jak pracuje się z braćmi Duffer

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.