Kontynuacja mrocznej produkcji – powstanie 3 i 4 sezon serialu Przesłuchanie

}

Data: 15 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Pierwsze dwa sezony psychologicznego dramatu kryminalnego Przesłuchanie zyskały fanów zarówno w Polsce, jak i na innych rynkach, na których dostępna jest platforma Viaplay. Zdecydowano więc o powstaniu trzeciego i czwartego – finałowego sezonu mrocznej produkcji.

Każdy odcinek serialu będzie intensywnym i wizualnie fascynującym doświadczeniem opartym na jednej rozmowie. W główną rolę w najnowszych sezonach serialu Przesłuchanie wcieli się hollywoodzki aktor Lars Mikkelsen, znany z produkcji takich jak Wiedźmin czy House of Cards. Twórcą i reżyserem serialu jest wielokrotnie nagradzany Christoffer Boe, a producentem Miso Film. Nowe sezony będą miały premierę jeszcze w tym roku, za pośrednictwem platformy Viaplay.

62177d9fb40fb thumbnail
fot. viaplay

W serialu Przesłuchanie sieć podejrzanych o zabójstwo Christiny Rasmussen, rozciąga się od członków kopenhaskiego podziemia, aż po oficerów policji i biznesmenów najwyższego szczebla. Teraz potentat Holger Lang (Lars Mikkelsen) – który wcześniej wyznaczył Christinę jako swoją spadkobierczynię – otrzymuje nagranie, które wskazuje, że kobieta padła ofiarą płatnego zabójcy. Ogarnięty gniewem Lang podejmuje kolejne desperackie próby odnalezienia prawdy, w związku z czym będzie musiał stawić czoła zarówno swoim przyjaciołom, jak i wrogom.

Zdjęcia do produkcji właśnie się rozpoczęły. W trzecim sezonie znów będziemy mogli podziwiać pierwszoligowe gwiazdy regionu nordyckiego. A już niebawem zostaną ogłoszone kolejne nazwiska, które dołączyły do obsady.

20190313 forhoret 1529 photobyhenrikohsten
fot. viaplay

Holger Lang jest zarówno fascynujący, jak i przerażający – jego postać idealnie wpasowuje się w klimat serialu o morderstwach. Gdy poznajemy go w pierwszym sezonie, odnosimy wrażenie, że właśnie patrzymy na potencjalnego mordercę. W nowych częściach to za jego sprawą widzowie poznają kolejne tajemnice kryjące się za śmiercią kobiety. To fantastyczne, że możemy zamknąć tę historię razem z Larsem Mikkelsenem – mówi Christoffer Boe.

Scenarzystami ośmioodcinkowego serialu są Christoffer Boe i Lasse Kyed Rasmussen.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Kate Mara i Evan Peters w Pose Ryana Murphy'ego

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.