Kontrola – 3. sezon już dostępny w serwisie player.pl

}

Data: 15 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Po grudniowej premierze drugiego sezonu serialu Kontrola, widzowie długo nie musieli czekać na kolejne odcinki tej udanej produkcji. Już od paru dni w serwisie player.pl dostępne są pierwsze dwa odcinki 3. sezonu. Premiera kolejnych w czwartki. Emisja po dwa odcinki.

Kontrola opowiada o skomplikowanej relacji łączącej dwie główne bohaterki – Majkę i Natalię, które przypadkowo spotykają się podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku, na którym pracuje Natalia. To spotkanie daje początek spontanicznej i burzliwej młodzieńczej miłości.

W drugim sezonie poznaliśmy dalsze losy dwójki młodych bohaterek. Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w ich życiu dochodzi do momentu refleksji. Natalia mierzy się z zawirowaniami w długoletnim związku, a Majka jest tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. Mimo tych przeciwności dziewczyny postanawiają zawalczyć o swoje szczęście.

Trzeci sezon ukazuje nam dojrzalsze główne bohaterki, które zrozumiały siłę uczucia, które je połączyło, czy jednak będzie w stanie przetrwać ono kolejny trudny czas. Majka wraca po kilku miesiącach do Polski, gdzie czekają na nią jej przyjaciele. Na powitalnej kolacji zjawia się Natalia. Do Majki przyjeżdża także rodzina, która nie ma pojęcia o istnieniu w jej życiu Natalii.

Serial ten jest kontynuacją hitu internetowego. Polski serial autorstwa Nataszy Parzymies, studentki Warszawskiej Szkoły Filmowej, który powstał jako etiuda szkolna, a niespodziewanie okazał się międzynarodowym hitem.

Źródło: player.pl

ZOBACZ TEŻ  Annę Boleyn zagra czarnoskóra aktorka!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.