Koniec zdjęć do serii Planeta Singli. Osiem historii – znamy datę premiery

}

Data: 18 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Padł ostatni klaps na planie serialu Planeta Singli. Osiem historii. Produkcja ta to 168 aktorów, 73 dni zdjęciowe, 4 kraje i ponad 1000 statystów. Premiera tej międzynarodowej koprodukcji Canal+, Gigant Films i Grupy M7 już jutro, tj. 19 listopada na antenie Canal+ Premium o godzinie 21:00 oraz w serwisie Canal+ online na canalplus.com.

Nowa serialowa Planeta Singli to cykl ośmiu historii miłosnych które opowiadają o rozmaitych aspektach internetowego randkowania. Każdy z odcinków portretujących współczesny świat miłosnych wzlotów i upadków oglądamy oczami innego reżysera. Historie stanowią zamkniętą całość, a bohaterów różni wiek, pochodzenie czy motywacja do poszukiwań drugiej połówki online. Akcja trzech odcinków rozgrywa się również za granicą – w Wiedniu, Pradze i Amsterdamie.

W rolach głównych widzowie zobaczą plejadę polskich gwiazd oraz zagranicznych aktorów, m.in. Izabelę Kunę, Bartłomieja Topę, Piotra Witkowskiego, Hannę Konarowską-Nowińską, Filipa Pławiaka, Mariannę Linde, Mateusza Damięckiego, Zofię Wichłacz, Zdenka Piškulę, Vitalika Havrylę, Maszę Wągrocką, Antoniego Królikowskiego, Konrada Eleryka, Marię Maj, Witolda Dębickiego oraz Jana Sobolewskiego i Sallie Harmsen.

W ten piątek zadebiutuje odcinek pt. Zjazd absolwentów, do którego zdjęcia rozpoczęły się w czerwcu tego roku.

O co w nim chodzi?

Kobieta (Izabela Kuna) na skraju rozwodu wybiera się na zjazd absolwentów liceum, w którym poznała swojego męża (Bartłomiej Topa). Aby mu dopiec, postanawia udawać, że ma nowego kochanka (Piotr Witkowski). W odcinku reżyserowanym przez Aleksandrę Terpińską zagrają również Anna Krotoska, Rafał Królikowski, Andrzej Konopka i Arkadiusz Brykalski.

Źródło: Canal+

ZOBACZ TEŻ  Woke – komediowy serial Hulu z przedłużeniem na 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.