Koniec prac na planie 2. sezonu The Office PL

}

Data: 21 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Po ponad dwóch miesiącach ukończono prace na planie drugiego sezonu serialu The Office PL będącego polską wersją kultowej zagranicznej produkcji Biuro.

Premiera nowych epizodów planowana jest na jesień tego roku.

Osią fabuły będą dalsze losy pracowników ”Kropliczanki” oraz ich dwójki co-prezesów, Patrycji (Vanessa Aleksander) i Michała (Piotr Polak). Po udanej obronie firmy i sukcesie Patrycji, stawka w drugim sezonie będzie jeszcze wyższa. Michał i Patrycja zmierzą się w pojedynku o stanowisko w zarządzie spółki do której należy ”Kropliczanka”. Bohaterom prześcigającym się w innowacyjnych, biznesowych rozwiązaniach będą towarzyszyć nowi, świeżo zrekrutowani pracownicy ”Kropliczanki”.

Pierwszy sezon The Office PL składający się z 12 odcinków miał premierę 22 października 2021 r. Akcja polskiej wersji serialu opartego na licencji BBC, rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej ”Kropliczanka”. Jej prezes, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie. Kiedy przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez nowego właściciela, a pracownicy zaczynają obawiać się o swoje posady, jedynie Michał patrzy na zmiany z optymizmem. Biznesowe roszady przeplatają się tu z biurową codziennością pracowników ”Kropliczanki”.

Za scenariusz ponownie odpowiada Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, a za kamerą stanął Maciej Bochniak.

To były intensywne dwa miesiące pracy na planie zdjęciowym polskiej wersji serialu Biuro. Twórcy drugiego sezonu opuścili już biuro fikcyjnej firmy “Kropliczanki”, w którym przez ostatnie tygodnie odgrywali nowe historie wyjątkowych postaci. Setki godzin pracy, hektolitry wody mineralnej i nieskończone ilości dobrego humoru — w taki sposób można podsumować proces powstawania kolejnego sezonu przygód prezesa Michała Holca i zatrudnionych w jego firmie pracowników. Nie bez powodu serial The Office PL został uznany za jedną najlepszych produkcji komediowych ostatnich lat. Zespół aktorów i filmowców pracujących przy jego powstawaniu bardzo mocno angażuje się w każdą scenę, wielokrotnie dodając do zaplanowanych wcześniej scen własną interpretację czy tekst.

ZOBACZ TEŻ  The Witcher: Blood Origin – Jodie Turner-Smith dołącza do obsady

Pierwszy sezon obejrzany? Czekacie na kontynuację?

Źródło: Wirtualne Media

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.