Komisarz Mama – sezon 2. już od września w Polsacie

}

Data: 26 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Powraca przebojowa Maria Matejko. Widzowie pokochali losy tej doskonałej policjantki, nietuzinkowej kobiety i matki czworga dzieci. W drugim sezonie serialu Komisarz Mama tytułowa bohaterka pokaże swoje nieznane dotąd jeszcze oblicza. Nowe odcinki serialu od 1 września w środę o godzinie 21:05 w Polsacie.

W drugim sezonie komisarz Matejko (Paulina Chruściel) opanowuje burze i gasi pożary! Prywatnie, rozdarta między mieszkającym po sąsiedzku prawie byłym mężem a naciskającym na jej szybki rozwód kochankiem Łukaszem (Jakub Wesołowski). A w pracy czekają kolejni adoratorzy. Z podkomisarzem Żeromskim (Wojciech Zieliński) pozornie łączą ją tylko sprawy zawodowe, a sprawa skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy na horyzoncie pojawia się nowa postać, podkomisarz Krzysztof Dębski (Paweł Ławrynowicz).

Kolejnych atrakcji dostarczą Marii niezawodne w tej materii dzieci. Pogrążona we wszechobecnym w domu chaosie będzie udawać sprzątaczkę, uczyć parowania skarpet i z urokiem ograniczać dzieciom oglądanie telewizji.

W pracy sprawy będą toczyć się jak zawsze szybko i nieprzewidywalnie. Maria wraz ze swoją ekipą: podkomisarzem Żeromskim, starszym aspirantem Rybczyńskim (Arkadiusz Smoleński) i aspirant Mazur (Anna Matysiak) rozwiążą między innymi: zagadkę śmierci studenta dźgniętego harpunem i zakonnicy uduszonej łańcuchem.

W serialu występują: Paulina Chruściel (komisarz Maria Matejko), Anna Dereszowska (Patrycja Madalińska, szefowa Marii), Krystian Wieczorek (mąż Marii, z którym jest w separacji), Jakub Wesołowski (Łukasz Idzikowski), Wojciech Zieliński (podkomisarz Piotr Żeromski), Paweł Ławrynowicz (nowy podkomisarz Krzysztof Dębski), Arkadiusz Smoleński (starszy aspirant Jan Rybczyński), Anna Matysiak (aspirant Roma Mazur), Hanna Śleszyńska (nowa laborantka Alina Żuk), Joanna Niemirska (laborantka Helena Zawada).

Druga seria serialu Komisarz Mama liczy 10 odcinków.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Komisarz Mama – końcówka zdjęć do 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.