Komisarz Mama powróci z 4. sezonem

}

Data: 10 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Fani serialu Komisarz Mama mogą odetchnąć z ulgą. Wyemitowany 4 maja finałowy odcinek trzeciej serii nie zakończy tej produkcji. Ekipa już jest na planie czwartej serii.

20 kwietnia rozpoczęły się zdjęcia do czwartego sezonu produkcji. Przed widzami kolejne trzymające w napięciu śledztwa i perypetie przebojowej, charyzmatycznej, a przede wszystkim niezwykle skutecznej Marii Matejko, dla której nie ma spraw nie do rozwiązania.

Czwarty sezon to istna karuzela nowości! Na zawodowej drodze Marii dwie nowe postacie: Beata Lorek (w tej roli Ilona Ostrowska), komisarz z komendy olsztyńskiej, z którą Matejko będzie walczyć o śledztwa oraz podkomisarz Paweł Ostrowski (Mikołaj Krawczyk), dawny znajomy Marii. Spotkanie po latach sprawi, że dawne emocje odżyją…

Czwarta seria liczy ma dziesięć odcinków. Data jej premiery zostanie dopiero ustalona.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Lucyfer sezon 5B – zwiastun zapowiada niezłe zamieszanie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.