Komisarz Mama powróci po raz trzeci!

}

Data: 5 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Obecnie na antenie telewizji Polsat trwa emisja drugiego sezonu serialu Komisarz Mama, a ekipa już rozpoczęła pracę na planie trzeciej serii. Poznamy w niej kolejne perypetie pewnej siebie i charyzmatycznej policjantki, w rolę której wciela się Paulina Chruściel. Do obsady dołączył Marcin Bosak.

Fani serialu mogą być pewni, że Maria znów będzie zaskakiwać niestandardowym podejściem do rozwiązywania nawet najbardziej skomplikowanych kryminalnych spraw. Poznamy też kolejnych członków rodziny podkomisarza Żeromskiego… Oprócz jego ekscentrycznej i hardej matki (Ewa Kasprzyk), w rolę brata Piotra – Adama Żeromskiego – wciela się Marcin Bosak. Na plan jednego z odcinków została natomiast zaproszona Patricia Kazadi.

Zdjęcia do trzeciego sezonu rozpoczęły się 20 września. Seria liczy dziesięć odcinków. W obsadzie występują: Paulina Chruściel (Maria Matejko), Anna Dereszowska (Patrycja Madalińska, szefowa Marii), Krystian Wieczorek (mąż Marii, z którym jest w separacji), Wojciech Zieliński (podkomisarz Piotr Żeromski), Paweł Ławrynowicz (podkomisarz Krzysztof Dębski), Arkadiusz Smoleński (starszy aspirant Jan Rybczyński), Anna Matysiak (aspirant Roma Mazur), Hanna Śleszyńska (laborantka Alina Żuk).

Serial Komisarz Mama opiera się na francuskim formacie Candice Renoir, który doczekał się aż dziewięciu sezonów! Reżyserem polskiej wersji jest Marcin Ziębiński, a autorką scenariusza Olga Kłys.

Nowe odcinki serialu Komisarz Mama możecie oglądać w każdą środę o godz. 21:05 w Telewizji Polsat.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Stumptown – ABC kasuje serial po jednym sezonie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.