Komisarz Mama – czym zaskoczy nas 3. sezon?

}

Data: 18 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Obsada tego kryminalno-obyczajowego serialu opowiada o tym, co w nowych odcinkach. Zapowiadają się naprawdę emocjonujące przygody. Premiera nowych epizodów od 2 marca o godzinie 21:05 w Polsacie.

 W tym sezonie serialu Komisarz Mama dowiemy się zdecydowanie więcej o życiu prywatnym bohaterów. Wątek Romy rozwali system. Będzie się to rozwijało powolutku aż do kulminacyjnego momentu. Myślę, że nikt się nie spodziewa tego, co się wydarzy – zaznacza wcielająca się w rolę aspirant Mazur Anna Matysiak.

Widzów interesuje także relacja pomiędzy Marią Matejko i Komisarza Krzysztofa Dębskiego, których w drugiej serii połączył ognisty pocałunek. – Będzie burzliwie, dużo romansów. Zobaczymy, jak potoczą się losy mojego bohatera, bo już wiemy po zakończeniu drugiego sezonu, że między nimi zaiskrzy – mówi Paweł Ławrynowicz.

A co w sferze zawodowej? – Dużo ciekawych spraw, które się dzieją w różnych środowiskach, nawet w klasztorze. Ja jako technik kryminalistyki mam pełne ręce roboty. Całą załogą współpracujemy, ale są też i konflikty. Czasem będę postawiona w takiej sytuacji, że będę musiała wybrać, czy zrezygnować ze swoich zasad, żeby pomóc… – stwierdza tajemniczo Hanna Śleszyńska, która w drugim sezonie pojawiła się w produkcji jako Alina Żuk.

W trzeciej serii zapadnie także decyzja na temat przyszłości Jana Rybczyńskiego, który chce odejść z zespołu Marii Matejko.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Komisarz Mama powróci z 2. sezonem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.