Komiks Nocterra doczeka się adaptacji na Netflixie

23 listopada 2021 | Newsy

j

Autor: Agata Popis

Atomic Monster Jamesa Wana na zlecenie Netflixa wyprodukuje adaptację horrorowego komiksu przygodowego Nocterra.

Nocterra to przygodowa historia science-fiction opowiadająca losy Val Riggsa, „Przewoźnika”, który transportuje ludzi i towary przez świat spowitą nieskończoną ciemnością, która zamienia żywych w potworne stworzenia zwane cieniami.

Z komunikatu prasowego dowiadujemy się, że „Netflix ogłosił dziś wieloletnią umowę z pisarzem iproducentem Roberto Patino (Westworld, Sons of Anarchy). Zgodnie z umową Patino założy własny sztandar produkcyjny, Analog Inc. i skupi się na rozwoju seriali i innych projektów. Jako swój pierwszy projekt dla Netflixa, Patino pisze obecnie adaptację popularnej serii Image Comics Nocterra autorstwa Scotta Snydera i Tony’ego S. Daniela. Na wczesnych etapach rozwoju Patino będzie showrunnerem i producentem wykonawczym we współpracy z firmą produkcyjną Jamesa Wana, Atomic Monster.”

James Wan, Michael Clear i Rob Hackett będą producentami wykonawczymi.

Seria komiksów Nocterra jest nowym projektem, którego wydawanie rozpoczęło się w tym roku.

ZOBACZ TEŻ  The Boys sezon 2. - Hughie i Butcher mają konflikt, zobaczcie klip

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy