Komiks BRZRKR doczeka się filmowej i serialowej adaptacji od Netflixa

}

Data: 23 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Adaptacje komiksów są ostatnio wyjątkowo na topie. Netflix nabył prawa do przeniesienia na szklany ekran komiksu BRZRKR od Boom! Studios. Platforma zleciła od razu realizację dwóch projektów – filmu akcji na żywo i serialu anime.

W filmie w głównego bohatera wcieli się Keanu Reeves. Udzieli on również głosu swojemu bohaterowi w produkcji anime. Pierwszym projektem, który ujrzy światło dzienne będzie film. Daty premier obu produkcji nie są jeszcze znane.

Ciekawostką jest, że Keanu Reeves jest pomysłodawcą komiksu. Jest on autorem historii wraz z Mattem Kindtem. Ilustracjami zajął się Ron Garney. BRZRKR to epicka, brutalna saga o nieśmiertelnym wojowniku. B jest pół człowiekiem pół bogiem, przeklętym, którego karą jest niesienie terroru i przemocy. Zaczyna pracować dla rządu Stanów Zjednoczonych, wykonując misje niemożliwe do wykonania dla kogoś innego. W zamian otrzymać ma coś czego pragnie – prawdę o jego przesiąkniętej krwią egzystencji i o tym jak może zakończyć swoje przeklęte życie.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Young Rock – zobaczcie zwiastun serialu o młodości aktora o pseudonimie The Rock

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.