Komedia ”The Upshaws” dostaje od Netflix zgodę na 3. sezon

}

Data: 28 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Mający premierę w ubiegłym roku komediowy serial The Upshaws skradł serca subskrybentów Netflixa na tyle, iż serwis zdecydował się dać produkcji zgodę na realizację trzeciego już sezonu.

Bennie Upshaw (Mike Epps), głowa czarnej robotniczej rodziny z Indianapolis, to czarujący mechanik, który zawsze ma dobre intencje, ale często pakuje się w kłopoty. Bennie próbuje wieść normalne życie z rodziną, na którą składają się żona Regina (Kim Fields), ich dwie młode córki (Khali Daniya-Renee Spraggins, Journey Christine) i pierworodny syn (Jermelle Simon), nastoletni syn (Diamond Lyons) będący owocem romansu z inną kobietą (Gabrielle Dennis) i zgryźliwa szwagierka (Wanda Sykes). Bennie nie ma żadnego konkretnego planu. Jednak jego bliscy koniecznie chcą wspiąć się na kolejny szczebel w drabinie społecznej.

The Upshaws realizowany jest w formie współczesnego sitcomu. Data premiery trzeciej serii nie jest jeszcze znana.

Emisja drugiego sezonu podzielona została na dwie części. Pierwsza składająca się z ośmiu odcinków zadebiutowała w czerwcu tego roku. Data premiery drugiej w 2023 roku.

Źródło: Collider

ZOBACZ TEŻ  Pełny zwiastun 3. sezonu For All Mankind

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.