w

Kolejne postaci wracają do Monterey

james tupper jeffrey nordling iain armitage

Wczoraj pisaliśmy o tym, że w 2 sezonie Wielkich Kłamstewek pojawi się Adam Scott, wcielający się w postać małżonka Madeline, dziś dowiedzieliśmy się o kolejnych powrotach ważnych postaci?

Kolejne kontrakty na 2 sezon Wielkich Kłamstewek zostały podpisane. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że do serialu powrócą wszystkie ważne postaci kobiece, teraz otrzymujemy więcej informacji na temat postaci męskich. Do serialu z pewnością powróci Adam Scott, ale także Ian Armitage (Ziggy), James Tupper (Nathan, mąż Bonnie) oraz Jeffrey Nordling (Gordon, mąż Renaty).

HBO w związku z tym wypuściło krótkie teasery, dotyczące tych trzech postaci.

Nathan – będzie miał problemy w małżeństwie oraz z najstarszą córką Abby.

Gordon – stawi czoła konsekwencjom, związanymi z popełnieniem dużego błędu, a po drodze zaryzykuje utratą wszystkiego, co posiada.

Ziggy – będzie światłem w życiu Jane.

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

JS49584697 150x150

[SPOILER] Rupert Evans dołącza do obsady rebootu Czarodziejek jako nowy…

alyson 150x150

Alyson Hannigan wraca na mały ekran w Man of the House