pixel

Przeczytano:

Kolejne postaci wracają do Monterey

01 03 2018 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Patryk Augustowski

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Wczoraj pisaliśmy o tym, że w 2 sezonie Wielkich Kłamstewek pojawi się Adam Scott, wcielający się w postać małżonka Madeline, dziś dowiedzieliśmy się o kolejnych powrotach ważnych postaci?

Kolejne kontrakty na 2 sezon Wielkich Kłamstewek zostały podpisane. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że do serialu powrócą wszystkie ważne postaci kobiece, teraz otrzymujemy więcej informacji na temat postaci męskich. Do serialu z pewnością powróci Adam Scott, ale także Ian Armitage (Ziggy), James Tupper (Nathan, mąż Bonnie) oraz Jeffrey Nordling (Gordon, mąż Renaty).

HBO w związku z tym wypuściło krótkie teasery, dotyczące tych trzech postaci.

Nathan – będzie miał problemy w małżeństwie oraz z najstarszą córką Abby.

Gordon – stawi czoła konsekwencjom, związanymi z popełnieniem dużego błędu, a po drodze zaryzykuje utratą wszystkiego, co posiada.

Ziggy – będzie światłem w życiu Jane.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Przeczytaj również