Kolejne postaci wracają do Monterey

}

Data: 1 marca 2018

a

Kategorie: Newsy

Wczoraj pisaliśmy o tym, że w 2 sezonie Wielkich Kłamstewek pojawi się Adam Scott, wcielający się w postać małżonka Madeline, dziś dowiedzieliśmy się o kolejnych powrotach ważnych postaci?

Kolejne kontrakty na 2 sezon Wielkich Kłamstewek zostały podpisane. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że do serialu powrócą wszystkie ważne postaci kobiece, teraz otrzymujemy więcej informacji na temat postaci męskich. Do serialu z pewnością powróci Adam Scott, ale także Ian Armitage (Ziggy), James Tupper (Nathan, mąż Bonnie) oraz Jeffrey Nordling (Gordon, mąż Renaty).

HBO w związku z tym wypuściło krótkie teasery, dotyczące tych trzech postaci.

Nathan – będzie miał problemy w małżeństwie oraz z najstarszą córką Abby.

Gordon – stawi czoła konsekwencjom, związanymi z popełnieniem dużego błędu, a po drodze zaryzykuje utratą wszystkiego, co posiada.

Ziggy – będzie światłem w życiu Jane.

ZOBACZ TEŻ  The Affair sezon 5. - pierwsza zapowiedź finału!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.