Kobiety mistrzyniami w baseball w zwiastunie serialu A League of Their Own

}

Data: 8 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Amazon opublikował krótką zapowiedź swojego sportowego serialu A League of Their Own, którego fabuła opiera się na filmie Ich własna liga Penny Marshalla z 1992 roku.

Produkcja ta przywołuje radosnego ducha oryginalnej produkcji, jednak w odróżnieniu od niej zajmie się szerszą perspektywą. Serial opowiedzieć ma historię całego pokolenia kobiet, które marzyły o profesjonalnej grze w baseball. Klasyk z ubiegłego wieku skupiał się zaś tylko na jednej drużynie i jej dojściu do sukcesu.

Kobiety w A League of Their Own wytyczą własne ścieżki na boisku, a także i poza nim.

W obsadzie serialu znajdują się Abbie Jacobson, Gbemisola Ikumelo, Chanté Adams, D’Arcy Carden, Roberta Colindrez, Nick Offerman, Saidah Arrika Ekulona, ​​Kate Berlant, Kendall Johnson, Kelly McCormack, Alex Désert, Priscilla Delgado, Aaron Jennings, Molly Ephraim, i Dale Dickey. Jacobson jest także pomysłodawczynią projektu.

Premiera serialu 12 sierpnia tego roku na platformie Amazon.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Fallout – Walton Goggins dołączył do obsady serialu Amazona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.