Fot. Showmax

Kobiety mafii jako serial już 30 maja na ShowMax

Po Botoksie, kolejny film Patryka Vegi został “przerobiony” na serial. Będą to Kobiety mafii. Już od 30 maja na Shomax. Będzie to ich produkcja oryginalna. 

Kontrowersje wokół tego tematu są duże, podobnie było w przypadku Botoksu – jaki jest sens rozciągać film na serial? Ano jest, jest wielu zwolenników takich działań. A nie każdy film widział.

Zwiastun możemy już obejrzeć:

Po obejrzeniu filmu Kobiety Mafii i zwiastunu widzę, że najprawdopodobniej będzie to dużo bardziej szczegółowa wersja i to jest fajne.

Widzowie serialu “Kobiety mafii” dostaną zupełnie inny początek opowieści, jak również poszerzoną część filmową na wszystkich etapach historii. Podobnie jak na potrzeby filmu, tu również wykonaliśmy drobiazgową dokumentację. Odbyłem dziesiątki godzin rozmów z kobietami mafii – żonami, córkami i kochankami gangsterów

mówi Patryk Vega, twórca serialu

Widzowie będą mogli zatem dowiedzieć się znacznie więcej o każdej z kobiecych postaci. Poszerzona została także historia mafii mokotowskiej. Jej gangsterzy opowiedzieli mi m. in. o realiach wojny z grupą żoliborską, co znalazło odzwierciedlenie w serialu

Czekacie? Czy wolicie nie oglądać?

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.