Kobiety mafii jako serial już 30 maja na ShowMax

j
}

Data: 18 maja 2018

a

Kategorie: Newsy

Po Botoksie, kolejny film Patryka Vegi został „przerobiony” na serial. Będą to Kobiety mafii. Już od 30 maja na Shomax. Będzie to ich produkcja oryginalna. 

Kontrowersje wokół tego tematu są duże, podobnie było w przypadku Botoksu – jaki jest sens rozciągać film na serial? Ano jest, jest wielu zwolenników takich działań. A nie każdy film widział.

Zwiastun możemy już obejrzeć:

Po obejrzeniu filmu Kobiety Mafii i zwiastunu widzę, że najprawdopodobniej będzie to dużo bardziej szczegółowa wersja i to jest fajne.

Widzowie serialu „Kobiety mafii” dostaną zupełnie inny początek opowieści, jak również poszerzoną część filmową na wszystkich etapach historii. Podobnie jak na potrzeby filmu, tu również wykonaliśmy drobiazgową dokumentację. Odbyłem dziesiątki godzin rozmów z kobietami mafii – żonami, córkami i kochankami gangsterów

mówi Patryk Vega, twórca serialu

Widzowie będą mogli zatem dowiedzieć się znacznie więcej o każdej z kobiecych postaci. Poszerzona została także historia mafii mokotowskiej. Jej gangsterzy opowiedzieli mi m. in. o realiach wojny z grupą żoliborską, co znalazło odzwierciedlenie w serialu

Czekacie? Czy wolicie nie oglądać?

ZOBACZ TEŻ  Plakat i data premiery serialu Dzień żywych trupów

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.