”Klub Północny” – Netflix anuluje serial po jednym sezonie

}

Data: 3 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Niestety, ale nie doczekamy się drugiego sezonu serialu Mike’a Flanagana Klub Północny. Netflix anulował serial po jednym sezonie. Powodem tego jest koniec umowy, jaką Flanagan podpisał z platformą.

Po jej zakończeniu Flanagan postanowił zmienić serwis, dla którego będzie produkował. Wraz z Trevorem Macy podpisał umowę z Amazon Prime Video. Teraz ich firma Intrepid Pictures zrealizuje kilka produkcji dla tej platformy.

W ramach umowy z Netflix Flanagan zrealizował Klub Północny, Nawiedzony dom na wzgórzu, Nawiedzony dwór w Bly i Nocna msza. Na swoją premierę oczekuje jeszcze The Fall of the House of Usher.

Klub Północny opiera się na powieściach Christophera Pike’a. W hospicjum dla nieuleczalnie chorej młodzieży ósemka pacjentów spotyka się co noc o północy, aby opowiadać sobie historie o duchach — i zawiera pakt, że następny z nich, kto umrze, da grupie znak z zaświatów.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Zwiastun serialu o seryjnym mordercy Jeffrey'u Dahmerze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.