Przeczytano:

Klub Baby-Sitters jako serial od Netflixa!

07 08 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Klub Baby-Sitters to seria książeczek dla nastolatek pisanych przez różnych autorów opowiadająca o perypetiach opiekunek dla dzieci. Netflix ogłosił właśnie, że planuje stworzyć aktorski serial na jej podstawie.

Wiadomo, że do obsady należą już Alicia Silverstone, która wcieli się w matkę Kirsty Thomas – Elizabeth Thomas-Brewer i Mark Feuerstein, który zagra ukochanego Elizabeth. Showrunnerem produkcji jest Rachel Shukert. Pierwszy sezon ma składać się z 10. odcinków.

Główne bohaterki to nastoletnie przyjaciółki Kirsty Thomas, Mary Anne Spier, Claudia Kishi, Stacey McGill i Dawn Schafer, które pracują jako opiekunki do dzieci. Zobaczymy jak radzą sobie z tym zadaniem, jednocześnie zajmując się mnóstwem innych spraw i radząc sobie z problemami nastolatków. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym mieście Stoneybrook w stanie Connecticut.

Ta literacka seria była już przenoszona na ekran dwa razy. Raz jako serial telewizyjny przez stację HBO w 1990 roku, jednak trwał on tylko jeden sezon, a drugi raz jako pełnometrażowy film z 1995 roku.

Źródło: screenrant

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również