KLANGOR – premiera serialu już dziś! Maciej Musiał zaprasza za kulisy.

}

Data: 26 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Premiera nowej produkcji CANAL+ – serialu KLANGOR już dzisiaj w serwisie CANAL+ online na canalplus.com oraz na kanałach CANAL+ przez satelitę i sieci kablowe. Maciej Musiał zaprasza za kulisy serialu KLANGOR. Zobacz specjalny materiał wideo i poznaj tajniki pracy na planie! 

Serial KLANGOR to dramat rodzinny z historią kryminalną w tle. W centrum opowieści postawiona jest rodzina Wejmanów, która musi zmierzyć się zaginięciem młodszej z córek oraz własnymi skomplikowanymi relacjami. Przerwane przez pandemię zdjęcia do produkcji zakończyły się w grudniu 2020 roku. Dla Twórców wspólna praca na planie serialu była fascynującą przygodą, również przez wzgląd na trudną, wymuszoną, kilkumiesięczną przerwę.

Dzisiaj CANAL+ prezentuje specjalny materiał wideo, który pozawala zajrzeć za kulisy KLANGORU.

Przewodnikiem w tej wyjątkowej wycieczce jest Maciej Musiał – odtwórca roli Ariela Galeja. Razem z Maciejem podpatrujemy reżysera Łukasz Kośmickiego, operatora Witolda Płóciennika oraz aktorów w czasie pracy. Zaglądamy do charakteryzatorni, królestwa Izabeli Andrys, rozmawiamy z Aleksandrą Skrabą, kierowniczką produkcji.

KLANGOR to dramat rodzinny z historią kryminalną w tle. Maja Ostaszewska i Arkadiusz Jakubik wcielają się w role Magdy i Rafała Wejmanów, małżeńskiej pary, której życie wypada z zakrętu po tym, jak jedno z ich dzieci znika bez śladu. Rafał wierząc, że tylko on może odnaleźć córkę, rozpoczyna desperackie poszukiwania na własną rękę. Wczoraj był psychologiem więziennym w randze porucznika, najbardziej opanowanym człowiekiem na świecie. Dzisiaj, żeby zrozumieć, co naprawdę wydarzyło się w noc zaginięcia córki, będzie musiał zaprzeczyć wszystkim wartościom, które jeszcze kilka dni wcześniej definiowały go jako męża, ojca, człowieka.

Źródło: news za Canal+

ZOBACZ TEŻ  Altered Carbon – Netflix anulował serial!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.