KLANGOR – Canal+ prezentuje nowy plakat promujący serial oraz wideo zza kulis

}

Data: 11 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Maciej Musiał, Katarzyna Gałązka oraz Matylda Giegżno to bohaterowie drugiego plakatu promującego dramat rodzinny z historią kryminalną w tle. Jego scenariusz powstawał w ramach programu CANAL+ SERIES LAB., o czym opowiadają twórcy w specjalnym materiale wideo. Premiera tej oryginalnej, ośmioodcinkowej produkcji już w piątek 26 marca!

CANAL+ Polska przykłada dużą wagę do współpracy z uznanymi twórcami nie zapominając też o młodych i zdolnych artystach, którym daje możliwość zaprezentowania umiejętności przed szeroką publicznością wspierając w realizacji zawodowych ambicji. Tak jest również z przypadku nowej produkcji CANAL+ – serialu KLANGOR. W obsadzie oprócz plejady popularnych i znanych od lat aktorów (Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska), pojawią się m.in. Maciej Musiał, Matylda Giegżno oraz Katarzyna Gałązka.

image processing20210308 2492 1q6m3uh

Maciej Musiał, serialowy Ariel Galej, to aktor młodego pokolenia o sporym już dorobku. Debiutował na małym ekranie rolami w serialach Ojciec Mateusz oraz Hotel pod żyrafą i nosorożcem. Popularność przyniosły mu role Jana Meli w filmie Mój Biegun oraz Tomka Boskiego w wielosezonowym formacie Rodzinka.pl. W ostatnich latach można było go zobaczyć w produkcjach 1983 oraz Wiedźmin.

image processing20210308 26542 223hap

W rolę Gabi Wejman wciela się Matylda Giegżno – studentka aktorstwa, laureatka głównej nagrody na IV Festiwalu Młodzieżowym Droga do wolności za sztukę wystawianą na deskach Teatru Polskiego. Na dużym ekranie widzowie mogli zobaczyć ją w epizodycznej roli w serialu Chyłka. Rewizja.

image processing20210308 2492 18o0lfe

Katarzyna Gałązka, odtwórczyni roli Hani Wejman, ma na swoim koncie role w serialach telewizyjnych takich jak Pułapka, Lepsza połowa czy Młody Piłsudski oraz debiut na dużym ekranie w filmie Autsajder Adama Sikory.

W KLANGORZE trójka młodych aktorów buduje wspólnie jedną z osi fabularnych serialu.

KLANGOR to dramat rodzinny z historią kryminalną w tle. Maja Ostaszewska i Arkadiusz Jakubik wcielają się w role Magdy i Rafała Wejmanów, małżeńskiej pary, której życie wypada z zakrętu po tym, jak jedna z ich córek znika bez śladu. Rafał wierząc, że tylko on może odnaleźć córkę, rozpoczyna desperackie poszukiwania na własną rękę. Wczoraj był psychologiem więziennym w randze porucznika, najbardziej opanowanym człowiekiem na świecie. Dzisiaj, żeby zrozumieć, co naprawdę wydarzyło się w noc zaginięcia córki, będzie musiał zaprzeczyć wszystkim wartościom, które jeszcze kilka dni wcześniej definiowały go jako męża, ojca, człowieka.

265353db9b09654cdb7c03def92c05cd

Źródło: news za Canal+

ZOBACZ TEŻ  KLANGOR – Canal+ prezentuje zwiastun serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.