Kitao Sakurai reżyserem Twisted Metal

}

Data: 21 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Wybrano reżysera aktorskiego serialu telewizyjnego Twisted Metal, którego fabuła oprze się na serii popularnych gier wideo. Za kamerą stanie Kitao Sakurai.

Fabuła serialu opierać będzie się na nieco zapomnianej już serii gier wideo. W głównej roli wystąpi Anthony Mackie, który wcieli się w outsidera Johna Doe. Mężczyzna ten nie ma wspomnień ze swojej przeszłości i pragnie znaleźć lepsze życie. W tym celu podejmuje się niebezpiecznej misji. Ma przez post-apokaliptyczne pustkowia przewieźć tajemniczy ładunek. Te jednak pełne są niebezpiecznych kierowców. Jednym z nich jest Sweet Tooth i jego słynna ciężarówka z lodami. To postać doskonale znana fanom gier. W zadaniu pomaga Johnowi wesoły i nieco nierozgarnięty złodziej samochodów.

Serial Twisted Metal ma być komedią akcji. Odpowiadają za niego scenarzyści Deadpoola – Rhett Reese i Paul Wernick jako producenci, a więc spodziewać prawdopodobnie możemy się podobnego klimatu, jak w tej pełnometrażowej produkcji. Michael Jonathan Smith, który pracował nad Cobra Kai, został showrunnerem, scenarzystą i producentem wykonawczym.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Channel Zero: Dream Door - zwiastun 4. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.