kingdom

Kingdom – zwiastun specjalnego odcinka koreańskiego serialu o zombie

5 czerwca 2021 | Newsy

Netflix opublikował krótką zapowiedź specjalnego odcinka koreańskiego serialu Kingdom. Nadchodzący epizod nosi nazwę Kingdom: Ashin of the North.

Jest on spin-offem, a jego fabuła koncentruje się wokół tajemniczego wojownika, jakiego poznaliśmy w końcówce drugiej serii. To Ashin, dziedziczka północnego miasta Jurchen, która ujawni pochodzenie tajemniczej rośliny pozwalającej na wskrzeszanie zmarłych. Odcinek wyreżyserował Kim Seong-hun.

Akcja Kingdom osadzona jest w średniowiecznej Korei, którą atakuje tajemnicza plaga zmieniająca zarażonych ludzi w żądne krwi potwory. Książe, aby ocalić swój lud wyrusza w podróż, aby odkryć jakie zło stoi za tym wszystkim.

Premiera Kingdom: Ashin of the North już 23 lipca 2021 roku. Ponad rok po debiucie sześcioodcinkowego sezonu drugiego.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Kingdom: Ashin of the North – zwiastun specjalnego odcinka

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram