Kim są bohaterowie serialu Osaczony?

}

Data: 22 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

W kryminalnej produkcji premium Telewizji Polsat Osaczony najważniejsze role odgrywają znakomici aktorzy: Leszek Lichota, Maria Dębska. Ilona Ostrowska, Wojciech Błach i Eryk Lubos. Z czym muszą mierzyć się kreowane przez nich postaci i jakie tajemnice skrywają? Jacy są bohaterowie intrygującego serialu? Komu można ufać, a kto nie ma czystych intencji?

Osaczony to wciągająca produkcja kryminalna o zdradach, tajemnicach i namiętnościach. Śmierć pięciolatka wstrząsa społecznością zamkniętego podwarszawskiego osiedla. Kiedy policja zaczyna szukać sprawcy, a główny podejrzany próbuje się bronić przed oskarżeniami, na jaw wychodzą rozmaite sekrety. Co tak naprawdę kryje się za fasadą idealnych rodzin z przedmieścia?

Sylwetki postaci:

  • Michał Górski (Leszek Lichota) – To on znajduje martwego Tomka Wilkonia w lesie podczas porannego joggingu. Nie pamięta nic z poprzedniej nocy. Staje się świadkiem, a następnie podejrzanym w sprawie morderstwa pięciolatka. Do tego jego małżeństwo przeżywa kryzys. Kiedy presja – zarówno ze strony mediów, jak i policji – staje się coraz większa, traci oparcie w najbliższych. Jego życie zamienia się w koszmar, więc postanawia na własną rękę rozwikłać zagadkę, co prowadzi go do zaskakujących odkryć…
  • Anita Górska (Ilona Ostrowska) – Żona Michała, do którego straciła zaufanie, gdy dowiedziała się o jego zdradzie. Po osiemnastu latach ich małżeństwo zawisa na włosku, a zachowanie męża w trakcie dochodzenia nie poprawia ich relacji. Bardzo kocha swoje córki, dla których chce jak najlepiej. Jest silną kobietą, ale ciężko znosi ostrzał mediów i komisarza Krona, które wywracają jej życie do góry nogami.
  • Justyna Wilkoń (Maria Dębska) – Matka zamordowanego pięciolatka. Podejrzewa, że za śmiercią Tomka może stać mąż Paweł, weteran wojny w Afganistanie, z którym jest w separacji. Ofiara przemocy domowej, która stara się na nowo ułożyć swoje życie. Z biegiem czasu na jaw wychodzą jej kolejne problemy i ukryte intencje. Nie jest dla Michała zwykłą sąsiadką, co stara się wykorzystać.
  • Adrian Malec (Wojciech Błach) – Najlepszy przyjaciel Michała, który razem z żoną wiele mu zawdzięcza. Swego czasu uratował jedną z córek Górskich przed utonięciem. Ze względu na życiowe tarapaty korzysta z gościnności małżeństwa pomieszkując w ich domu. Prowadzi rozwiązłe życie, co prowadzi do napięć. Tragiczną noc rozpoczął z Michałem w barze, w którym jak to określił „popłynęli”…
  • Marek Kron (Eryk Lubos) – Komisarz policji, który zajmuje się sprawą morderstwa Tomka Wilkonia. Dociekliwy, drobiazgowy, przebiegły, a także… przekonany o swojej wyższości. Na pytanie Anity Górskiej, czy wierzy w sprawiedliwość, bez wahania odpowiada „To ja nią jestem”. Pierwszym podejrzanym ekscentrycznego śledczego jest Michał Górski. Nachodzi go o różnych porach dnia i stosuje rozmaite sztuczki, aby osiągnąć swoje cele.
ZOBACZ TEŻ  Mecenas Porada od marca w Polsacie

Osaczony od 28 lutego w poniedziałek o godz. 20:00 i 21:00.

Źródło: Polsat

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.