Kim jest Anna? – kulisy prawdziwej historii

}

Data: 10 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Czekacie na serial Kim jest Anna? A może słyszeliście już wcześniej o Annie Delvey, jednak nie znacie konkretów? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z kulisami prawdziwej historii na podstawie, której Shonda Rhimes postanowiła nakręcić miniserial.

Twórczyni i showrunnerka Shonda Rhimes wyjaśnia, jak historia Anny Delvey stała się inspiracją dla najnowszego serialu, który powstał na bazie głośnego artykułu Jessiki Pressler opublikowanego w New York Magazine.

Kim jest Anna? opowie historię dziennikarki Vivian, która rozpoczyna śledztwo w sprawie Anny Delvey, legendy Instagrama, niemieckiej dziedziczki, która nie tylko zawładnęła światem socjety Nowego Jorku, ale i skradła zawartości portfeli wielu jej członków. Anna zamknięta w areszcie czeka na proces, a w tym czasie Vivian stara się dowiedzieć kim jest tajemnicza kobieta. Naciągaczką czy może spełniła swój współczesny amerykański sen?

W tytułowej roli Julia Garner. W Vivian wciela się Anna Chlumsky.

Premiera Kim jest Anna? już jutro, tj. 11 lutego na platformie Netflix.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Lipiec na Netflix!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.