w

Killing – nowa przygodowa seria od Quibi z Efronem w roli głównej!

zac efron ma nowa dziewczyne
glamour

Platforma Quibi się rozkręca. Co rusz pojawiają się informację o nowych projektach. Tym razem szykuje się kolejna po Wireless, survivalowa seria Killing z Zackiem Efronem w roli głównej.

Ekstremalne okoliczności pozwalają mi na rozwój i szukam okazji, które rzucają mi wyzwanie na każdym kroku. Jestem bardzo podekscytowany móc odkryć nieoczekiwaną przygodę. – powiedział Efron w swoim oświadczeniu

Killing opisywane jest jako produkcja bardzo podobna do serii Bear Gryllsa Man vs. Wild. Efron znajdzie się głęboko w dżungli, na odległej i osamotnionej wyspie, gdzie będzie musiał przetrwać trzy tygodnie wyposażony jedynie w podstawowy sprzęt. Towarzyszyć będzie mu osoba, która pomoże poruszać się mu w całkowicie nieznanym dla niego środowisku.

Jak na razie nie wiadomo kiedy serial zadebiutuje na platformie. Jej premiera wyznaczona jest na 6 kwietnia 2020 roku.

Źródło: variety

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

better call saul1

Zadzwoń do Saula sezon 5. – zobaczcie pierwszy teaser i zdjęcia! Jest także data premiery!

lizzie mcguire gordo 650x365

Lizzie McGuire – Adam Lamberg powróci do swojej roli!