Przeczytano:

Killing – nowa przygodowa seria od Quibi z Efronem w roli głównej!

21 11 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Platforma Quibi się rozkręca. Co rusz pojawiają się informację o nowych projektach. Tym razem szykuje się kolejna po Wireless, survivalowa seria Killing z Zackiem Efronem w roli głównej.

Ekstremalne okoliczności pozwalają mi na rozwój i szukam okazji, które rzucają mi wyzwanie na każdym kroku. Jestem bardzo podekscytowany móc odkryć nieoczekiwaną przygodę. – powiedział Efron w swoim oświadczeniu

Killing opisywane jest jako produkcja bardzo podobna do serii Bear Gryllsa Man vs. Wild. Efron znajdzie się głęboko w dżungli, na odległej i osamotnionej wyspie, gdzie będzie musiał przetrwać trzy tygodnie wyposażony jedynie w podstawowy sprzęt. Towarzyszyć będzie mu osoba, która pomoże poruszać się mu w całkowicie nieznanym dla niego środowisku.

Jak na razie nie wiadomo kiedy serial zadebiutuje na platformie. Jej premiera wyznaczona jest na 6 kwietnia 2020 roku.

Źródło: variety

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również