w

Kierunek: Noc – polski aktor w belgijskim serialu od Netflixa!

s 560 279
Netflix

Rozpoczęły się zdjęcia do pierwszego belgijskiego serialu oryginalnego Netflixa – Kierunek: Noc. W serialu wystąpi międzynarodowa obsada z Belgii, Francji, Niemiec, Włoch, Polski, Rosji oraz Turcji.

W skład obsady wchodzą m.in.: Ksawery Szlenkier, którego kojarzyć możemy z filmu Jack Strong, serialu Czas honoru czy Apetyt na życie, Pauline Etienne, Laurent Capelluto, Nabil Mallat, Stéfano Cassetti, Jan Bijvoet, Astrid Whettnall, Vincent Londez, Regina Bikkinina, Alba Gaïa Bellugi, Babetida Sadjo i Mehmet Kurtulus.

Serial rozpoczyna katastrofalne w skutkach zjawisko słoneczne, które sprawia, że gwiazda zaczyna niszczyć wszystko na swojej drodze. Akcja toczy się wokół pasażerów i członków załogi nocnego lotu z Brukseli, którzy postanawiają obrać kurs na zachód, aby szukać schronienia w mroku. Na pokładzie samolotu o przeżycie walczą bogaci i biedni, młodzi i starzy, cywile i wojskowi pochodzący z różnych środowisk i mówiący różnymi językami. Wszystkich ich łączy jedna rzecz: wola przetrwania końca świata – za wszelką cenę.

Za reżyserię odpowiada belgijski duet Inti Calfat i Dirk Verheye. Twórcą i scenarzystą jest Jason George, który pełni też funkcję showrunnera i producenta wykonawczego.

Kierunek: Noc zadebiutuje na platformie Netflix na całym świecie w 2020 roku. 

Źródło: news prasowy za Netflix

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zmijowisko serial na planie

Żmijowisko zadebiutuje już w listopadzie. Zerknijcie na nową zapowiedź!

pretty little liars the perfectionists 2

Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki – nie będzie drugiego sezonu serialu!