Kierunek: Noc – będzie drugi sezon serialu!

}

Data: 1 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Netflix potwierdza kontynuację serialu Kierunek: Noc. Zapowiedź drugiego sezonu jest już dostępna. Ma ona formę filmiku nagranego przez gwiazdy produkcji, m.in. przez Borysa Szyca.

Kierunek: Noc opowiada historię lotu z Brukseli, który zamienia się w misję przetrwania ludzkości w obliczu kosmicznej katastrofy. Na Słońcu dochodzi do katastrofalnej w skutkach eksplozji wskutek której promienie słoneczne zabijają wszystko na swojej drodze. Pasażerowie i członkowie nocnego samolotu, który zostaje porwany próbują prześcignąć słońce i kierują się na zachód, aby pozostać w mroku. Jednak nie tylko promienie słoneczne im grożą, bowiem konflikty między pasażerami są również śmiertelnie niebezpieczne.

Wspomnianą zapowiedź możecie zobaczyć TUTAJ.

Jesteśmy zachwyceni światowym odbiorem produkcji Kierunek: Noc. Z ogromną radością dzielę się więc informacją, że stworzymy drugi sezon serialu. Czymś niesamowitym było zobaczyć, jak widzowie na całym świecie zżyli się z międzynarodową załogą pasażerów lotu BE Airways 21. Nie możemy się doczekać opowiedzenia dalszych losów naszych bohaterów. – powiedział Jason George, twórca i scenarzysta serialu

W obsadzie aktorskiej znajdują się m.in. Pauline Etienne, Laurent Capelluto, Stefano Cassetti, Mehmet Kurtulus, Babetida Sadjo, Jan Bijvoet, Ksawery Szlenkier, Borys Szyc czy Martyna Peszko.

Źródło: netflix

ZOBACZ TEŻ  Bastion Kinga doczeka się kolejnej adaptacji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.