Kevin Hart i Wesley Snipes w serialu Netflixa Szczera prawda

}

Data: 28 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix prezentuje zapowiedź serialu Szczera prawda, w którym to w głównych bohaterów będących braćmi wcielą się Kevin Hart i Wesley Snipes.

Produkcja ta to serial limitowany, który opowie o światowej sławy komiku imieniem Kid – w tej roli Hart, który rozpaczliwie poszukuje drogi ucieczki po nocy spędzonej z bratem (Snipes) w Filadelfii, której konsekwencje wywracają jego życie do góry nogami. Wciągnięty zostaje w nielegalną działalność, którą zajmuje się jego brat, a to zagraża jego karierze i życiu.

Szczera prawda składa się z siedmiu odcinków. Odpowiada za niego Eric Newman, producent Narcos i Narcos: Meksyk. Pełni on funkcję scenarzysty i producenta. W obsadzie oprócz wyżej wspomnianych znajdują się także Tawny Newsome, Will Catlett, Paul Adelstein, Theo Rossi, Ash Santos, John Ales, Chris Diamantopoulos, Lauren London i Billy Zane. Za reżyserię odpowiadają Stephen Williams i Hanelle Culpepper.

Premiera serialu na Netflixie już 24 listopada 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Lost in Space od kwietnia na Netflixie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.