Kevin Costner twórcą dokumentalnej serii o Parku Narodowym Yellowstone

}

Data: 3 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Kevin Costner, aktor który wciela się w głównego bohatera hitowego ranczerskiego serialu Paramount Yellowstone zdecydował się zrealizować własny projekt o tym parku. Dla Fox Nation wyprodukuje on czteroczęściowy serial, który przybliży nam informację o jednym z najsłynniejszych parków USA.

Costner wyprodukuje i będzie narratorem tej dokumentalnej serii. Nosi ona tytuł Yellowstone One Fifty. Ma ona upamiętnić rocznicę powstania pierwszego parku narodowego USA.

Każdy z czterech godzinnych odcinków ukaże nam historię parku i piękno należącej do niego dzikiej przyrody.

Park ten powstał 1 marca 1872 roku. Znajduje się na terytorium stanów Wyoming, Montana i Idaho. Park Narodowy Yellowstone jest najstarszym parkiem narodowym na świecie. Na jego terenie znajdują się słynne gejzery, gorące źródła, wulkany błotne, fumarole i wodospady

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Yellowstone przedłużone na 3. sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.