Ken Jeong gwiazdą dramatu Amazona Schoot the Moon

6 maja 2021 | Newsy

Jak donoszą zagraniczne media Ken Jeong, aktor którego kojarzyć możecie z serialu Community czy Dr. Ken otrzymał angaż w dramacie Amazona Schoot the Moon.

Jeong wcieli się w Michaela, syna koreańskich imigrantów, który początkowo czuje, iż udało mu się spełnić ”amerykański sen”. Cała ta idylla rozpada się jednak kiedy jego małżeństwo i kariera się kończą. Michael wyrusza na poszukiwania nowych priorytetów. Musi na nowo znaleźć sens swojego życia.

Fabuła produkowanego przez Daniela Dae Kima serialu luźno inspirowana jest życiowymi porażkami byłego nauczyciela angielskiego i komika Paula Bae, który stworzył popularny podcast The Black Tapes. Bae był ewangelickim pastorem, który poślubił swoją koleżankę z college’u. Po rozwodzie z nią został ateistą i wyruszył z przyjaciółmi i rodziną w wieloletnią podróż w celu poszukiwania siebie.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Invincible od Amazona otrzymuje nowa zapowiedź i datę premiery!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram