Keanu Reeves rezygnuje z roli w The Devil in the White City

}

Data: 10 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Na początku tego roku świat obiegła informacja o angażu Keanu Reevesa do serialu The Devil in the White City. Teraz jednak dowiadujemy się, że aktor zrezygnował z roli.

Powody takiej decyzji Reevesa nie są znane. Projekt jest na etapie przedprodukcyjnym. Teraz jego twórcy Leonardo DiCaprio i Martin Scorsese muszą wznowić castingi, aby wyłonić nowego aktora, który wcieli się w postać Daniela Hudsona Burnhama. Do tej pory nie podano także kto sportretuje Henry’ego H. Holmesa.

Serial powstaje dla platformy Hulu. To adaptacja bestsellerowej powieści Erika Larsona pt. Diabeł w Białym Mieście. Książka opowiada prawdziwą historię dwóch mężczyzn – architekta i seryjnego mordercy, których losy połączyła największa wystawa w amerykańskiej historii: Kolumbijska Wystawa Światowa z 1893 roku zorganizowana w Chicago i nazywana ”Białym Miastem”.

Daniel Hudson Burnham, wybitny dyrektor robót wystawy i twórca wielu ważnych budynków, takich jak Flatiron Building w Nowym Jorku czy Union Station w Waszyngtonie, pokonuje liczne przeszkody i wraz ze swoim zespołem stara się przekształcić podmokły park Jacksona w ”Białe Miasto”.

W tym samym czasie Henry H. Holmes, młody lekarz, złośliwie parodiując 'Białe Miasto’ Burnhama, wznosi nieopodal swój Hotel Wystawy Światowej – urządzając w nim straszliwe miejsce mordów, wyposażone w stół sekcyjny, komorę gazową i piec krematoryjny.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Lupin – zobaczcie zapowiedź drugiej części 1. sezonu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.