pixel

Przeczytano:

Katy Keene – zobaczcie zwiastun spin-offu Riverdale!

06 08 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Stacja The CW opublikowała właśnie pełną zapowiedź nadchodzącego spin-offu serialu Riverdale. Katy Keene zadebiutuje w przyszłym roku.

https://youtu.be/1KpPusuHMaE

Josie McCoy, jedna z bohaterek serialu Riverdale od nowego, czwartego sezonu nie będzie już jego częścią. Ta młoda wokalistka grana przez Ashleigh Murray przeniesie się do świata Katy Keene. Ten spin-off ukaże nam Nowy York i jego wielkie możliwości w spełnianiu marzeń.

Główną bohaterką nowej serii będzie tytułowa Katy (Lucy Hale), która zamieszka wraz z Josie. Obie zaczną obracać się w świecie młodych i pełnych aspiracji artystów, którzy są dla siebie jak rodzina i wspierają się w trudnej i pełnej przeszkód drodze na szczyt.

Katy Keene klimatycznie odbiegnie od Riverdale. Nie będzie tu morderstw ani zjawisk nadprzyrodzonych. Ma on skupić się na pełnym nadziei dążeniu do spełnienia marzeń oraz być pełną optymizmu komedią połączoną z romansem.

Źródło: screenrant

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również