Katy Keene – The CW kasuje serial

}

Data: 4 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Stacja The CW oficjalnie postanowiła nie przedłużać serialu Katy Keene, będącego spin-offem niezwykle popularnej produkcji Riverdale.

Katy Keene skasowane zostało po pierwszym sezonie. Powodem jest oczywiście zbyt mała oglądalność. Jednak dla serialu jest jeszcze szansa, bowiem jego twórcy szukają mu nowego domu.

Warner Bros. Pictures, które odpowiada za produkcję serialu nie poddaje się i przedłużyło umowy z obsadą i ekipą do końca lipca, aby mieć czas na poszukiwania. Najbardziej prawdopodobną opcją jest przeniesienie serialu do HBO Max, który należy do firmy WarnerMedia.

Swój głos w sprawie tych doniesień zabrała Lucy Hale, która w serialu Kate Keene wcielała się w tytułową rolę. Udostępnione przez nią nagranie zobaczyć możecie poniżej.

https://www.instagram.com/p/CCKZKvuA4rE/

Fabuła serialu śledzi losy czterech dziewczyn – Katy Keene, Josie McCoy, Jorge Lopez i Peeper Smith, które w Nowym Jorku pragną spełnić swoje marzenia.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  ACS: Impeachment – zwiastun produkcji o słynnym politycznym seks skandalu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.