w

Katy Keene – The CW kasuje serial

katy keene e1593782521630

Stacja The CW oficjalnie postanowiła nie przedłużać serialu Katy Keene, będącego spin-offem niezwykle popularnej produkcji Riverdale.

Katy Keene skasowane zostało po pierwszym sezonie. Powodem jest oczywiście zbyt mała oglądalność. Jednak dla serialu jest jeszcze szansa, bowiem jego twórcy szukają mu nowego domu.

Warner Bros. Pictures, które odpowiada za produkcję serialu nie poddaje się i przedłużyło umowy z obsadą i ekipą do końca lipca, aby mieć czas na poszukiwania. Najbardziej prawdopodobną opcją jest przeniesienie serialu do HBO Max, który należy do firmy WarnerMedia.

Swój głos w sprawie tych doniesień zabrała Lucy Hale, która w serialu Kate Keene wcielała się w tytułową rolę. Udostępnione przez nią nagranie zobaczyć możecie poniżej.

View this post on Instagram

Sad to deliver this news ! But I love the show. I love what it stands for. And mostly I love YOU. To the cast, crew, and all involved… 👏🏻👏🏻👏🏻 adore you.

A post shared by Lucy Hale (@lucyhale) on

Fabuła serialu śledzi losy czterech dziewczyn – Katy Keene, Josie McCoy, Jorge Lopez i Peeper Smith, które w Nowym Jorku pragną spełnić swoje marzenia.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

deadendia e1593707737127

DeadEndia – nowa animowana seria od Netflixa

damned

Wioska przeklętych zostanie zaadaptowana na serial