Kate Winslet o tematyce potencjalnego 2. sezonu Mare z Easttown

}

Data: 4 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Serial HBO Mare z Easttown to niekwestionowany hit ubiegłego roku. Pomimo, iż produkcja należy do tych limitowanych, to nie tylko fani, ale i gwiazda serialu Kate Winslet, ma nadzieję na jej kontynuację. Aktorka wypowiedziała się na ten temat w trakcie udzielania jednego z wywiadów.

Rozmawiając z The Guardian Winslet zapytana o potencjalną przyszłość serii zdradziła, że jeśli takowa powstanie to z pewności musi ona poruszyć gorący w ostatnim czasie temat brutalności policji.

Nie wiem czy znowu będę grała w Mare z Easttown, ale gdybyśmy mieli zrobić 2. sezon, to z pewnością te okrucieństwa, które miały miejsce w Ameryce i Wielkiej Brytanii w ostatnim czasie, znajdą się w opowiadanych przez nas historiach. Na 100%. Nie możemy udawać, że to się nie wydarzyło. – powiedziała Winslet

Serial opowiada o Mare Sheehan, policjantce z małego miasteczka w Pensylwanii, która prowadzi dochodzenie w sprawie miejscowego morderstwa, mierząc się jednocześnie z rozpadającym się na kawałki jej własnym życiem. Historia zagłębia się w mroczne strony zżytej z sobą społeczności i podejmuje próbę analizy tego, jak rodzinne i dawne tragedie mogą definiować naszą teraźniejszość.

Pierwszy sezon serialu zadebiutował wiosną ubiegłego roku. Składa się on z 7 epizodów.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin – zakończono zdjęcia do serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.