w

Kate Mara i Evan Peters w Pose Ryana Murphy’ego

9a293294 d444 4b51 b306 e8afe5de0ddd

Ryan Murphy jako twórca wielu serialowych antologii, nie tylko słynie z tego, że robi je dobrze, ale również z tego, że przywiązuje się do aktorów, którzy przechodzą z jednej jego produkcji do drugiej lub pojawiają się w kilku jednocześnie.

https://www.youtube.com/watch?v=mEM_gOy06-Y

Evan Peters to aktor, który występował we wszystkich częściach American Horror Story jako główna postać, tym razem pojawi się w świetnie zapowiadającym się serialu Murphy’ego – Pose. Towarzyszyć mu będzie Kate Mara, która zagrała jedynie w pierwszej części AHS, a znana jest również z roli Zoe w House of Cards. Oboje aktorzy zagrają miłą parę z New Jersey – Stana i Patty, którzy wkraczają do dzikiego Nowego Jorku z lat 80-tych. Na trailerze możemy zobaczyć ich rozkoszną kolację w Rainbow Room oraz zauroczenie Stana transpłciową kobietą o imieniu Angel, co wskazuje na jego rozdarcie między dwoma innymi życiami.

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chirurdzy

Chirurdzy – czy ktoś zginie tuż przed finałem sezonu? (możliwe spoilery)

helena bonham carter the crown

Trzeci sezon The Crown – wiemy kto zagra księżną Małgorzatę!