Kate Mara i Evan Peters w Pose Ryana Murphy’ego

}

Data: 4 maja 2018

a

Kategorie: Newsy

Ryan Murphy jako twórca wielu serialowych antologii, nie tylko słynie z tego, że robi je dobrze, ale również z tego, że przywiązuje się do aktorów, którzy przechodzą z jednej jego produkcji do drugiej lub pojawiają się w kilku jednocześnie.

https://www.youtube.com/watch?v=mEM_gOy06-Y

Evan Peters to aktor, który występował we wszystkich częściach American Horror Story jako główna postać, tym razem pojawi się w świetnie zapowiadającym się serialu Murphy’ego – Pose. Towarzyszyć mu będzie Kate Mara, która zagrała jedynie w pierwszej części AHS, a znana jest również z roli Zoe w House of Cards. Oboje aktorzy zagrają miłą parę z New Jersey – Stana i Patty, którzy wkraczają do dzikiego Nowego Jorku z lat 80-tych. Na trailerze możemy zobaczyć ich rozkoszną kolację w Rainbow Room oraz zauroczenie Stana transpłciową kobietą o imieniu Angel, co wskazuje na jego rozdarcie między dwoma innymi życiami.

ZOBACZ TEŻ  Pieces of Her zostanie zaadaptowane przez Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.