Katarzyna Maciąg dołącza do obsady Pierwszej miłości

}

Data: 2 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Piękna i utalentowana aktorka jako Laura Kowalik. Kim jest nowa postać? Bohaterka produkcji Polsatu to kuzynka Marty Andruszkiewicz (Honorata Witańska) i mama Anki (Anna Pentz), stawiającej pierwsze kroki we Wrocławiu, gdzie chce studiować medycynę. W jaki sposób rola, którą gra Katarzyna Maciąg wpłynie na wydarzenia w serialu Pierwsza miłość?

Laura Kowalik ma 40 lat i wraz ze swoim mężem Grzegorzem (Krzysztof Wrona) mieszka w niewielkiej miejscowości pod Wrocławiem. To dobra i kochająca matka Anki (Anna Pentz), która – mimo iż w domu brakowało pieniędzy – robiła co mogła, żeby był pełen miłości i wsparcia. Motywowała swoją córkę, aby dzięki ciężkiej pracy i nauce udało jej się wyjechać do Wrocławia na studia, które pomogą jej zdobyć wymarzony zawód lekarki.

Poznajemy Laurę, gdy jest o słabym zdrowiu spowodowanym wykrytą u niej chorobą nowotworową i jej, póki co, mało skutecznym leczeniem. Mimo zmęczenia dba o Ankę i prosi Martę, żeby pomogła jej na starcie w nowym mieście. Utrzymuje z córką stały kontakt i jest jej najlepszą przyjaciółką. Marzy o tym, aby doczekać ślubu Anki oraz wręczenia dyplomu na zakończenie studiów. Sama bardzo wcześnie zaszła w ciążę, co utrudniło jej rozpoczęcie kariery akademickiej. Czy pobyt córki we Wrocławiu zmieni jej sytuację?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 na antenie Telewizji Polsat.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Wrocław w kadrze - seriale kręcone we Wrocławiu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.