Kasztanowy ludzik – pełna zapowiedź kryminału Netflixa

}

Data: 14 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix udostępnił pełną zapowiedź nadchodzącego duńskiego kryminału Kasztanowy ludzik. Produkcja ta jest adaptacją powieści Sorena Sveistrupa.

Powieść opowiada o seryjnym mordercy, który na miejscu swoich zbrodni zawsze zostawia ręcznie zrobionego kasztanowego ludzika. Ślady prowadzą do sprawy pewnej dziewczynki uznanej za martwą, która porwana została rok wcześniej. Do jej zabicia przyznał się pewien mężczyzna, ale czy te dwie sprawy na pewno nic nie łączy? Policjanci i detektywi będą musieli stoczyć walkę z czasem, bowiem psychopata ma misję, którą pragnie spełnić.

Za reżyserię serialu odpowiada Mikkel Serup. W obsadzie znajdują się m.in. Danica Curcic, Mikkel Boe Folsgaard, Iben Dorner, Esben Dalgaard, David Dencik i Lars Ranthe.

Nigdy nie wiadomo, co się stanie, gdy zaprosisz kasztanowego ludzika. Premiera serialu Kasztanowy ludzik już 29 września 2021 roku w serwisie Netflix.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Ferajna z Baker Street na oficjalnym zwiastunie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.