”Kaleidoscope” – oto eksperymentalny serial Netflix. Zobacz materiał zza kulis

}

Data: 22 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix uwielbia eksperymenty, świadczyć może o tym m.in. Black Mirror: Bandersnatch, który zapoczątkował interaktywne produkcje. Przy oglądaniu Kaleidoscope będziemy mieć jednak do czynienia z czymś całkowicie innym.

Serial ten każdy z widzów oglądać będzie na swój własny nielinearny sposób. Oznacza to, iż widz sięgając po ten tytuł rozpocznie jego oglądanie od losowo wybranego przez Netflix odcinka. Następnie przejdzie do własnej kolejności oglądania. Tym samym każdy z oglądających pozna ukazaną w serialu historię na swój własny sposób. Jedynym zapewnionym odcinek jest epicki finał. To odcinek White: The Heist.

Kaleidoscope został stworzony i wyprodukowany przez Erica Garcię, który jest również showrunnerem. Jest luźno inspirowany prawdziwą historią, w której 70 miliardów dolarów w obligacjach zaginęło w centrum Manhattanu podczas huraganu Sandy. Seria składa się z ośmiu odcinków obejmujących okres od 24 lat przed napadem do sześciu miesięcy później.

W serialu występują Giancarlo Esposito jako Leo Pop, Paz Vega jako Ava Mercer, Rufus Sewell jako Roger Salas, Tati Gabrielle jako Hannah Kim, Peter Mark Kendall jako Stan Loomis, Rosaline Elbay jako Judy Goodwin, Jai Courtney jako Bob Goodwin i Niousha Noor jako Nazan Abassi. Pierwsze dwa odcinki wyreżyserował Jose Padilha.

Premiera na Netflix 1 stycznia 2023 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Brooklyn 9-9 – serial powróci z 7. sezonem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.