w

Kal Penn i Sean Astin w Teorii Wielkiego Podrywu

Teoria Wielkiego Podrywu

Już dziś w CBS będziemy mogli obejrzeć nowy odcinek z 12. i zarazem finałowego sezonu całej serii. Po 12 latach zdecydowano się zakończyć serial.

W odcinku gościnnie wystąpią Kal Penn, znany z programu Designated Survivor i Sean Astin, obecnie możemy zobaczyć go w Stranger Things, ale chyba każdy kojarzy go z roli Sama w trylogii Władcy Pierścieni. Wcielą się w utalentowanych fizyków – dr Campbell i dr Pemberton, którzy dokonają zaskakującego odkrycia.

Serial ten opowiada o grupie naukowców, mających problemy w relacjach damsko-męskich, jednakże przez tyle sezonów wiele się zmieniło. Bohaterowie znaleźli sobie stałe partnerki i fabuła zamiast na nauce zaczęła skupiać się przede wszystkim na ich związkach, a fani pokochali serial głównie za niestandardowe podejście do geeków i wpasowanie ich do popkultury.

Źrodło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem

John Oliver wraca ze swoim programem już w lutym

luther0 150x150

Noworoczne fajerwerki – styczniowe premiery seriali