Kal Penn i Sean Astin w Teorii Wielkiego Podrywu

}

Data: 3 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Już dziś w CBS będziemy mogli obejrzeć nowy odcinek z 12. i zarazem finałowego sezonu całej serii. Po 12 latach zdecydowano się zakończyć serial.

W odcinku gościnnie wystąpią Kal Penn, znany z programu Designated Survivor i Sean Astin, obecnie możemy zobaczyć go w Stranger Things, ale chyba każdy kojarzy go z roli Sama w trylogii Władcy Pierścieni. Wcielą się w utalentowanych fizyków – dr Campbell i dr Pemberton, którzy dokonają zaskakującego odkrycia.

Serial ten opowiada o grupie naukowców, mających problemy w relacjach damsko-męskich, jednakże przez tyle sezonów wiele się zmieniło. Bohaterowie znaleźli sobie stałe partnerki i fabuła zamiast na nauce zaczęła skupiać się przede wszystkim na ich związkach, a fani pokochali serial głównie za niestandardowe podejście do geeków i wpasowanie ich do popkultury.

Źrodło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Najciekawsze serialowe premiery – jesień 2018

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.