Kaci Walfall jako Naomi na pierwszej zapowiedzi serialu od Ava Duvernay

}

Data: 19 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Wiosną rozpoczęły się zdjęcia do serialu The CW Naomi. Od tego czasu o projekcie było cicho, aż to teraz. Na DC FanDome zaprezentowano pierwszy teaser promujący produkcję. W głównej roli Kaci Walfall.

Serial Naomi opiera się na komiksach Briana Michaela Bendisa i Davida F. Walkera. Opowie on historię tytułowej bohaterki będącej nastolatką, która opuszcza swoje małe miasteczko i wspina się na wyżyny multiwersum. Kiedy jednak nadprzyrodzone zdarzenia wstrząsają jej rodzinnym miastem, mysi powrócić, aby odkryć ich pochodzenie. Odkryje coś co podważy całe dotychczasowe wierzenia ludzi dotyczące superbohaterów.

W serialu gościnny występ zaliczy Superman. Poniższe wideo daje nam spojrzenie na ten moment, kiedy to Naomi po raz pierwszy dostrzega tego superbohatera. Potem zaczyna mieć obsesję na jego punkcie, co ma wpływ na całe jej dalsze życie.

Premiera Naomi w 2022 roku.

Źródło: polygon.com

ZOBACZ TEŻ  Billions wraca z drugą częścią piątego sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.