Już niedługo rozpoczną się zdjecia do 2. sezonu serialu ”Władca Pierścienie: Pierścienie Władzy”

}

Data: 22 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Obecnie na platformie Amazon Prime Video trwa emisja głośnego serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy, którego akcja rozgrywa się w świecie znanym z powieści Tolkiena. Włodarze platformy są bardzo zadowoleni z tego jak serial został przyjęty i nie mają zamiaru zbyt długo zwlekać z rozpoczęciem prac na planie drugiej serii.

Zagraniczne media potwierdzają, że ekipa na plan kontynuacji wejdzie 7 października. Większość zdjęć powstanie na terenie Wielkiej Brytanii, a dokładnie w Edynburgu w Szkocji i w okolicznych lokacjach. Główną bazą serialu na Wyspach będzie Bray Studios w pobliżu zamku Windsor.

Nie zabraknie również miejsca na Nową Zelandię. W pewnym momencie produkcji ekipa przeniesie się do Auckland.

Pierwszy sezon liczy 8 odcinków. Jego emisja zakończy się tydzień po rozpoczęciu zdjęć do drugiej serii. Finałowy odcinek zostanie wyemitowany 14 października.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  The Essex Serpent – zwiastun dramatu grozy

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.