Joshua Jackson z główną rolą w serialowym Fatalnym zauroczeniu

}

Data: 21 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Joshua Jackson, aktor którego kojarzyć możecie z serialu Fringe: na granicy światów czy The Affair, znalazł się w głównej obsadzie produkcji Paramount+ Fatalne zauroczenie. To serialowa wersja klasycznego dramatu z lat 80. XX wieku,

Jackson wcieli się w żonatego, bogatego biznesmana, który wdaje się w krótki romans z atrakcyjną kobietą, w tej roli Lizzy Caplan. Gdy chce zakończyć tą znajomość, kobieta staje się niestabilna emocjonalnie i próbuje zniszczyć jego małżeństwo.

Jackson i Caplan przejmują rolę głównych bohaterów po Michaelu Douglasie i Glenn Close. Projekt Paramount+ zostanie uwspółcześniony. Ukaże nam problemy jakie obecnie trapią małżeństwa, jakie teraz są role płciowe i psychiczne choroby. Wszystko to od realiów oryginalnego filmu znacząco się zmieniło.

Alexandra Cunningham pisze scenariusz do serialu.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Warszawianka - HBO rozpoczęło w Polsce zdjęcia do nowego serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.