Jonathan Nolan i Lisa Joy producentami antologicznej serii grozy dla Amazona Unknown

7 maja 2021 | Newsy

Jonathan Nolan i Lisa Joy za pośrednictwem swojego studia produkcyjnego Kilter Films wyprodukują antologiczną serię grozy dla platformy Amazon. Będzie ona nosić tytuł Unknown.

Produkcja ta ma należeć do gatunku horroru psychologicznego. Badać będzie granicę między folklorem a prawdziwą zbrodnią. W pierwszej serii poznamy rodzeństwo, które powróci do swojej rodzinnej posiadłości w Teksasie znajdującej się na Killing Fields. Tam powita ich duch, który nawiedza ten obszar od lat.

Według lokalnych opowieści Killing Fields to 25-akrowy kawałek ziemi w pobliżu międzystanowej autostrady nr 45, na którym to znaleziono 30 ciał nastolatek i młodych kobiet. Unknown przedstawi nam te wydarzenia w nadnaturalnym świetle.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Detektyw Murdoch sezon 11 - odważny detektyw z Toronto powraca

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram