Jonathan Nolan i Lisa Joy producentami antologicznej serii grozy dla Amazona Unknown

}

Data: 7 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Jonathan Nolan i Lisa Joy za pośrednictwem swojego studia produkcyjnego Kilter Films wyprodukują antologiczną serię grozy dla platformy Amazon. Będzie ona nosić tytuł Unknown.

Produkcja ta ma należeć do gatunku horroru psychologicznego. Badać będzie granicę między folklorem a prawdziwą zbrodnią. W pierwszej serii poznamy rodzeństwo, które powróci do swojej rodzinnej posiadłości w Teksasie znajdującej się na Killing Fields. Tam powita ich duch, który nawiedza ten obszar od lat.

Według lokalnych opowieści Killing Fields to 25-akrowy kawałek ziemi w pobliżu międzystanowej autostrady nr 45, na którym to znaleziono 30 ciał nastolatek i młodych kobiet. Unknown przedstawi nam te wydarzenia w nadnaturalnym świetle.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Detektyw Murdoch sezon 11 - odważny detektyw z Toronto powraca

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.