Przeczytano:

Jonathan Nolan i Lisa Joy producentami antologicznej serii grozy dla Amazona Unknown

07 05 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Jonathan Nolan i Lisa Joy za pośrednictwem swojego studia produkcyjnego Kilter Films wyprodukują antologiczną serię grozy dla platformy Amazon. Będzie ona nosić tytuł Unknown.

Produkcja ta ma należeć do gatunku horroru psychologicznego. Badać będzie granicę między folklorem a prawdziwą zbrodnią. W pierwszej serii poznamy rodzeństwo, które powróci do swojej rodzinnej posiadłości w Teksasie znajdującej się na Killing Fields. Tam powita ich duch, który nawiedza ten obszar od lat.

Według lokalnych opowieści Killing Fields to 25-akrowy kawałek ziemi w pobliżu międzystanowej autostrady nr 45, na którym to znaleziono 30 ciał nastolatek i młodych kobiet. Unknown przedstawi nam te wydarzenia w nadnaturalnym świetle.

Źródło: deadline

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również