John DiMaggio powraca do Futuramy!

}

Data: 3 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Hulu odnawia serial Futurama znany też jako Przygody Fry’a w kosmosie. Do produkcji w większości dołączyła oryginalna głosowa obsada. Do tej pory nie wiadomo było co z Johnem DiMaggio.

Teraz jednak oficjalnie wiadomo już, iż megocjacje z aktorem się powiodły i ponownie udzieli on głosu postaciom z serialu, a głównie Benderowi.

Twórcami projektu Hulu są David X. Cohen i Matt Groening. W głosowej obsadzie powrócą również Billy West, Katey Sagal, Tress MacNeille, Maurice LaMarche, Lauren Tom, Phil LaMarr i David Herman.

Główny bohater serialu to Philip Fry, który jest 25-letnim dostawcą pizzy i czuje, że jego życie zmierza donikąd. Przypadkowo zamraża się w 2000 roku i budzi się dopiero po upływie tysiąca lat w Nowym Jorku. W przyszłości dostaje drugą szansę, żeby coś ze swoim życiem zrobić. Zyskuje wielu przyjaciół i wraz z nimi rozpoczyna pracę w firmie Planet Express Corporation dostarczającej paczki do pięciu części galaktyki.

Platforma Hulu zamówiła 20 nowych odcinków. Ich produkcja rozpocząć ma się już wkrótce. Premiera w 2023 roku.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Hulu zamyka serial Love, Victor

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.