Joel Kinnaman dołącza do rebootu serialu Terapia

1 lutego 2021 | Newsy

HBO pracuje nad rebootem serialu Terapia emitowanego ponad dekadę temu. Do obsady dołączył właśnie Joel Kinnaman.

Kinnaman wcieli się w Adama, wieloletniego chłopaka Brooke, teraz już byłego, który powróci nagle do jej życia, powodując komplikacje. Doktor Brooke sportretuje Uzo Aduba.

Produkcja nosząca tytuł In Treatment skupi się na zróżnicowanej trójce pacjentów, którzy znajdą się na kozetce psychoterapeutki dr Brooke Lawrence, która mierzy się również z własnymi problemami.

W obsadzie rebootu znajdują się także Anthony Ramis, Liza Colon-Zayas, John Benjamin Hickey i Quintessa Swindell. Odpowiadają za niego Jennifer Schuur i Joshua Allen. Obecnie trwają zdjęcia do serialu. Data premiery nie została jednak jeszcze ujawniona.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Batwoman sezon 2. – Alex Morf zagra złoczyńcę

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram